ATRAKCIE

Multifunkčná preliezačka

V našom rodinnom zábavnom parku FUNNYLAND je multifunkčná preliezačka zostavená tak, aby bol pre deti ohromujúci zážitok ocitnúť sa v nej. Vyhliadková veža, tobogán, šmýkľavky, rôzne prekážky a výzvy dokonale preveria fyzickú zdatnosť detí. Všetky prvky v nej sú však zostrojené tak, aby deti pobyt v nej pociťovali ako fantastickú hru, kedy si ani neuvedomujú, že jednotlivé prvky sú menej či viac náročné na zdolanie. Celá je ladená do štýlu JUNGLE.

Trampolíny

Pri poriadnom odraze zažijete na moment naozajstný stav beztiaže. Ale pozor! Zemská príťažlivosť pôsobí aj tu. 

Multifunkčné športové ihrisko

Tu si môžu naši malí, ale aj veľkí návštevníci zahrať rôzne loptové hry, počnúc basketbalom, končiac futbalom, či vybíjanou. Je len na Vás, čo sa Vám zdá byť to „pravé orechové“ v deň, kedy nás navštívite.

Detský kútik pre najmenšie deti

Tento kútik slúži výhradne deťom od najmenších štvornožky chodiacich batoliat, po 3 ročné deti. Je navrhnutý odborníkmi tak, aby sa detičky v ňom cítili príjemne ako v rozprávke.

Minikino

Na striebornom plátne budú deti navštevovať diváci jednu rozprávku za druhou a zároveň oddychovať a naberať sily do ďalších bláznivých hier a športových výkonov v našom parku. Minikino je určené len pre deti a sú v ňom pripravené výhradne detské filmy a rozprávky.

Pre menej aktívne alebo unavené detičky je k dispozícii aj knižnica s množstvom krásnych knižiek.